A média szabadságáról filozofáltak a MÚOSZ-székházban

A média szabadságáról filozofáltak a MÚOSZ-székházban

Feladata vagy funkciója van-e a közmédiának? Erről vitatkoztak a MÚOSZ székházban érdekvédők, egyetemi oktatók és újságírók. Szociológusok megállapították, hogy az újságírók, a nyilvánosság működtetői vesztettek a legtöbbet elfogadottságukból.