Polyák Gábor veszi át az ELTE Média vezetését
Hammer Ferencet váltja.
A média szabadságáról filozofáltak a MÚOSZ-székházban
Feladata vagy funkciója van-e a közmédiának? Erről vitatkoztak a MÚOSZ székházban érdekvédők, egyetemi oktatók és újságírók. Szociológusok megállapították, hogy az újságírók, a nyilvánosság működtetői vesztettek a legtöbbet elfogadottságukból.
