Véget ért a Ki Mit Tube

Véget ért a Ki Mit Tube

Bánki Beni, egy 15 éves pécsi slammer nyerte meg a Ki Mit Tube 2015-ös évadát. A második helyen a Standard Hiba, a harmadikon a BMG végzett.

Dancsó Péter nyert

Dancsó Péter nyert

Ő lett a Ki Mit Tube 10. zsűritagja.

Indul a Ki Mit Tube 2015

Indul a Ki Mit Tube 2015

Tíztagú zsűri bírálja majd a magyar youtuberek pályázatait.