Átalakul a Tv2 kereskedelmi menedzsmentje
Átalakul a Tv2-csoport kereskedelmi és üzletfejlesztési igazgatósága, és közös megegyezéssel távozik Laczkó Endre, kereskedelmi és üzletfejlesztési igazgató valamint Árkos Bence ügyfélkapcsolati osztályvezető.
Új alelnök az HBO-nál
Koltai Péter, az Origo televíziós üzletágának volt igazgatója, július 4-től az HBO Central Europe-nál dolgozik. Üzletfejlesztési alelnöki pozíciót kapott.
Távozik az Origo tévé- és termékigazgatója
Nyolc év után szakmai nézeteltérések miatt távozik Koltai Péter az Origo tévé- és termékmenedzsment-igazgatói posztjáról. Munkakörét Vaszily Miklós és Novák Péter veszik át.
