Átalakul a Tv2 kereskedelmi menedzsmentje

Átalakul a Tv2 kereskedelmi menedzsmentje

Átalakul a Tv2-csoport kereskedelmi és üzletfejlesztési igazgatósága, és közös megegyezéssel távozik Laczkó Endre, kereskedelmi és üzletfejlesztési igazgató valamint Árkos Bence ügyfélkapcsolati osztályvezető.

Új alelnök az HBO-nál

Új alelnök az HBO-nál

Koltai Péter, az Origo televíziós üzletágának volt igazgatója, július 4-től az HBO Central Europe-nál dolgozik. Üzletfejlesztési alelnöki pozíciót kapott. 

Távozik az Origo tévé- és termékigazgatója

Távozik az Origo tévé- és termékigazgatója

Nyolc év után szakmai nézeteltérések miatt távozik Koltai Péter az Origo tévé- és termékmenedzsment-igazgatói posztjáról. Munkakörét Vaszily Miklós és Novák Péter veszik át.