Alaptőkemelés a negyedik mobilszolgáltatónál

Alaptőkemelés a negyedik mobilszolgáltatónál

Az állami mobilcég, az MPVI sajtóosztálya megerősítette az MTI-nek, hogy tulajdonosai 14,1 milliárd forint értékű alaptőke-emelést hajtottak végre. Az emelés nem készpénzben, hanem vagyoni értékű jogok átadásával valósult meg.

Engedélyt adott a GVH

Engedélyt adott a GVH

A Gazdasági Versenyhivatal engedélyezte a Magyar Posta, a Magyar Villamos Mővek és az MFB Invest Befektetési és Vagyonkezelő közös vállalatának megalapítását. Az új társaság lesz a negyedik mobilszolgáltató.