Egyszerűen túl sok jó sör volt

Egyszerűen túl sok jó sör volt

“Jól figyeljenek, mert minden ami itt elhangzik, amit látni fognak, az propaganda.” – kezdte a mondandóját Rik, a magát az évek során David Attenborough-ra ivó idegenvezetőnk a Grimbergen Apátságban, én meg azon gondolkoztam, hogy innentől kezdve végülis írhatok én is bármit, rácsesztem. Szalai Tamás, a fenékig blog társszerzőjének írása.

A búzasör és a garnéla találkozása a serpenyőben

A búzasör és a garnéla találkozása a serpenyőben

Három nap Brüsszelben. Ennyi időnk volt arra, hogy megváltoztassuk a sörről alkotott véleményünket. És mint laikus sörkedvelőnek, ez elég könnyen is ment.