A NatGeo vetíti le az Oscar-díjas doksit a legőrültebb sziklamászóról
A Free Solo jóval több, mint egy klasszikus sport-dokumentumfilm.
Limuzinozás és Star Trek-sztárok – ilyen volt az Emmy-gála a magyar győztes szemszögéből
Miközben a világ nagy része a híres színészekkel teletűzdelt Emmy-gálára figyel, számos produkció és filmes kap díjakat a fő esemény előtt rendezett, több estére osztott Emmy-díjátadókon. Csaba Tamás például a Géniusz: Picasso c. sorozatban végzett munkájáért kapott elismerést. A hangmérnök elmesélte, hogy számára milyen élmény volt a meglepetés-sztárt tartogató gála és hogy szerinte mivel érdemelte ki a Magyarországon forgatott produkció a díjat.
Folytatódik a Kozmosz, Will Smith és Aronofsky sorozata is visszatér a NatGeóra
De lesz még más újdonság is a csatornán: Jeff Goldblum, Gordon Ramsay és Bear Grylls is új műsorral jelentkezik.
A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo
Marad a Walking Dead. Kérdés, hogy mit szól ehhez Andy Vajna.
A Telekom "igyekszik tartani a színvonalat a Fox és a NatGeo kiesésével"
Közleményt adott ki a Magyar Telekom arról, hogy miként fogja pótolni a Fox, illetve a National Geographic kiesésével a tematikus kínálatot, miután azokat Andy Vajna új csatornái váltják 2017-ben.
Mars-dokut forgatott Budapesten a NatGeo
Először forgatott Magyarországban több mint százfős stábbal a National Geographic Channel. Az Oscar-díjas producerek, Ron Howard és Brian Grazer nevével fémjelzett Mars - Utunk a vörös bolygóra című sorozatban a dokumentumfilmes részek közé egy tudományos-fantasztikus filmrészletek vegyülnek, amelyek egy elképzelt űrmisszió történetét mutatják be - számolt be róla a csatorna közleménye.
Dolph Lundgren végre önmaga lehet
A NatGeo reklámjában eredeti szakmáját gyakorolja.
Elbocsátások a National Geographicnál
Szeptember közepén a Kreatív is beszámolt arról, hogy Rupert Murdoch médiamágnás vállalata a 21st Century Fox többségi tulajdonos lett a National Geographicban. A Médiapiac most a Politico Media nyomán arról ír, hogy 180 dolgozót bocsátottak el rögtön a november 3-i egyesülés után.
A 21st Century Fox veszi meg a National Geographicot
127 év után gazdát cserél az ikonikus havilap.
Hallottak már a rovásdizájnról?
Mi máig nem. Google-, NatGeo-, Éden Hotel-logók rovásírással.
Elindult a magyar Fox
Február 4-én Magyarországon is elindult a Fox csatorna. Műsora elsőként a Telekom digitális televíziós szolgáltatás családi csomagjában lesz elérhető. Látványos pendrive-ot is kaptunk hozzá.
