A NatGeo vetíti le az Oscar-díjas doksit a legőrültebb sziklamászóról

A NatGeo vetíti le az Oscar-díjas doksit a legőrültebb sziklamászóról

A Free Solo jóval több, mint egy klasszikus sport-dokumentumfilm.

Limuzinozás és Star Trek-sztárok – ilyen volt az Emmy-gála a magyar győztes szemszögéből

Limuzinozás és Star Trek-sztárok – ilyen volt az Emmy-gála a magyar győztes szemszögéből

Miközben a világ nagy része a híres színészekkel teletűzdelt Emmy-gálára figyel, számos produkció és filmes kap díjakat a fő esemény előtt rendezett, több estére osztott Emmy-díjátadókon. Csaba Tamás például a Géniusz: Picasso c. sorozatban végzett munkájáért kapott elismerést. A hangmérnök elmesélte, hogy számára milyen élmény volt a meglepetés-sztárt tartogató gála és hogy szerinte mivel érdemelte ki a Magyarországon forgatott produkció a díjat.

Folytatódik a Kozmosz, Will Smith és Aronofsky sorozata is visszatér a NatGeóra

Folytatódik a Kozmosz, Will Smith és Aronofsky sorozata is visszatér a NatGeóra

De lesz még más újdonság is a csatornán: Jeff Goldblum, Gordon Ramsay és Bear Grylls is új műsorral jelentkezik.

A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo

A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo

Marad a Walking Dead. Kérdés, hogy mit szól ehhez Andy Vajna.

A Telekom "igyekszik tartani a színvonalat a Fox és a NatGeo kiesésével"

A Telekom "igyekszik tartani a színvonalat a Fox és a NatGeo kiesésével"

Közleményt adott ki a Magyar Telekom arról, hogy miként fogja pótolni a Fox, illetve a National Geographic kiesésével a tematikus kínálatot, miután azokat Andy Vajna új csatornái váltják 2017-ben.

Mars-dokut forgatott Budapesten a NatGeo

Mars-dokut forgatott Budapesten a NatGeo

Először forgatott Magyarországban több mint százfős stábbal a National Geographic Channel. Az Oscar-díjas producerek, Ron Howard és Brian Grazer nevével fémjelzett Mars - Utunk a vörös bolygóra című sorozatban a dokumentumfilmes részek közé egy tudományos-fantasztikus filmrészletek vegyülnek, amelyek egy elképzelt űrmisszió történetét mutatják be - számolt be róla a csatorna közleménye.

Dolph Lundgren végre önmaga lehet

Dolph Lundgren végre önmaga lehet

A NatGeo reklámjában eredeti szakmáját gyakorolja. 

Elbocsátások a National Geographicnál

Elbocsátások a National Geographicnál

Szeptember közepén a Kreatív is beszámolt arról, hogy Rupert Murdoch médiamágnás vállalata a 21st Century Fox többségi tulajdonos lett a National Geographicban. A Médiapiac most a Politico Media nyomán arról ír, hogy 180 dolgozót bocsátottak el rögtön a november 3-i egyesülés után.

A 21st Century Fox veszi meg a National Geographicot

A 21st Century Fox veszi meg a National Geographicot

127 év után gazdát cserél az ikonikus havilap.

Hallottak már a rovásdizájnról?

Hallottak már a rovásdizájnról?

Mi máig nem. Google-, NatGeo-, Éden Hotel-logók rovásírással. 

Elindult a magyar Fox

Elindult a magyar Fox

Február 4-én Magyarországon is elindult a Fox csatorna. Műsora elsőként a Telekom digitális televíziós szolgáltatás családi csomagjában lesz elérhető. Látványos pendrive-ot is kaptunk hozzá.