Miniszteri támogató aláírás a kórházfejlesztésért

Miniszteri támogató aláírás a kórházfejlesztésért

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, Óbuda országgyűlési képviselője is csatlakozott az Óbuda Baráti Kör Egyesület által útjára indított aláírásgyűjtési kampányhoz, melynek célja felhívni a döntéshozók figyelmét a Szent Margit Kórház fejlesztésének szükségességére.