Miniszteri támogató aláírás a kórházfejlesztésért

Miniszteri támogató aláírás a kórházfejlesztésért

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter, Óbuda országgyűlési képviselője is csatlakozott az Óbuda Baráti Kör Egyesület által útjára indított aláírásgyűjtési kampányhoz, melynek célja felhívni a döntéshozók figyelmét a Szent Margit Kórház fejlesztésének szükségességére.

Aláírásgyűjtés a Szent Margit Kórház fejlesztéséért

Aláírásgyűjtés a Szent Margit Kórház fejlesztéséért

A Szent Margit Kórház támogatja azt a civil kezdeményezést, amelyet az Óbuda Baráti Kör Egyesület indított el, s amelynek célja, hogy a kormányzat döntéshozóinak figyelmét az intézmény fejlesztésének szükségességére irányítsa. Az Egyesület kezdeményezése mellé állt Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata, valamint Tarlós István, Budapest főpolgármestere, több agglomerációs település polgármestere, közismert személyiség és művész.