Szebeni István az Ozone Networkhöz megy
Árvízi híradót vezet Szebeni István az OzoneNetworknek, egyelőre ideiglenesen.
Kokó az Ozone Networknél
Kovács „Kokó” István június 1-től az Ozone Network új műsorvezetője. Az olimpiai bajnok ökölvívó az Ozone GPS ökomagazinját vezeti majd.
Megújul az Ozone Network
Új arculattal mutatkozik be február végétől az Ozone Network. Az ökotévé a megújuló látványvilág mellett új, saját gyártású műsorokkal is jelentkezik.
Új sorozat az Ozone Networkön
Az Ozone Network tévécsatorna december 8-ától új, saját gyártású sorozatot mutat be Hogyan készül? Megmutatjuk címmel, amiben a nézők főként Magyarországon előállított termékek gyártási folyamataival ismerkedhetnek meg.
Távozik Hámori Barbara az Origótól
Három év után távozik Hámori Barbara az Origo szórakoztató tartalmakért felelős igazgatói székéből. A vállalattól azt az információt kaptuk, hogy a szórakoztató tartalmak igazgatósága közvetlenül Vaszily Miklós vezérigazgató vezetése alá kerül.
Külföldre vágynak az origós tévék
A Life- és OzoneNetwork csatornák alkotói azt szeretnék, ha a régióban is megjelennének, nyilatkozta Hámori Barbara a Napi Gazdaságnak.
Új pr-es az Origónál
Novembertől pr-essel bővül a Lifenetwork és az Ozonenetwork csapata. A szakember egy alapítványtól érkezett, előtte az RTL Klubnál dolgozott.
