Másfél hét, és az EU-n belül megszűnik a roamingfelár
Június 15-étől bárhol az Európai Unión belül felárak nélkül, a belföldi díjszabás szerint lehet mobiltelefonról hívást kezdeményezni és fogadni, SMS-t írni és internetezni – írja a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közleménye.
Galambok szállítják a tweeteket
Egy ősi üzenetküldő szolgáltatásra, a postagalambokra építi ötletes kampányát egy svéd mobilcég.
Olcsóbb lesz a roaming
Életbe lép az új uniós jogszabály, ami szerint csökken a külföldi mobiltelefonálás és internetezés díja. Két év múlva további csökkenés várható.
Felébe kerülhet a külföldi mobilnet
Feleannyiba kerülhet pár éven belül a külföldi mobilnet. Az EU várhatóan a héten jelenti be elképzeléseit.
