Másfél hét, és az EU-n belül megszűnik a roamingfelár

Másfél hét, és az EU-n belül megszűnik a roamingfelár

Június 15-étől bárhol az Európai Unión belül felárak nélkül, a belföldi díjszabás szerint lehet mobiltelefonról hívást kezdeményezni és fogadni, SMS-t írni és internetezni – írja a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közleménye.

Galambok szállítják a tweeteket

Galambok szállítják a tweeteket

Egy ősi üzenetküldő szolgáltatásra, a postagalambokra építi ötletes kampányát egy svéd mobilcég.

Olcsóbb lesz a roaming

Olcsóbb lesz a roaming

Életbe lép az új uniós jogszabály, ami szerint csökken a külföldi mobiltelefonálás és internetezés díja. Két év múlva további csökkenés várható.

Felébe kerülhet a külföldi mobilnet

Felébe kerülhet a külföldi mobilnet

Feleannyiba kerülhet pár éven belül a külföldi mobilnet. Az EU várhatóan a héten jelenti be elképzeléseit.