Júliusban is a Fidesz ömlött a csapból

Júliusban is a Fidesz ömlött a csapból

Elkészítette a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a politikusok és közéleti témák hírműsorokban való megjelenéséről készített júliusi gyorsjelentését. 

231 millió a sikerkampányra

231 millió a sikerkampányra

Több mint 231 millió forintot költött el a kormány nevében az I.M.G. médiaügynökség, hogy elhelyezze a "Magyarország jobban teljesít" hirdetéseket. Mindez a parlamentben, képviselői kérdésre adott válaszból derült ki.