4,5 millió forintra büntették a TV2-t a Spéder Zoltánt lejárató anyag miatt

4,5 millió forintra büntették a TV2-t a Spéder Zoltánt lejárató anyag miatt

A rekordösszegű sérelemdíjat Spéder jótékony célra fordítja.

Spéder gyorsan új céget alapított

Spéder gyorsan új céget alapított

Tízmillió forint alaptőkével új vagyonkezelő céget alapított Spéder Zoltán, írja a HVG.hu. 

Kivásárolták a Portfoliót a CEMP-ből

Kivásárolták a Portfoliót a CEMP-ből

A Balogh Gabriella és Bán Zoltán tulajdonában álló NT2016 Kft. megvásárolta a Portfoliót kiadó Net Média Zrt-t Spéder Zoltán cégéből. De érdekelt lehet az üzletben Lantos Csaba, az OTP egykori vezérhelyettese és az FHB felügyelőbizottságának elnöke is.

Spéder Zoltán pert nyert a Riposzt ellen

Spéder Zoltán pert nyert a Riposzt ellen

A róla és Stumpf Istvánról közölt lesifotók miatt.

Átfogó NAV vizsgálat a CEMP-nél

Átfogó NAV vizsgálat a CEMP-nél

Spéder Zoltán médiacégét minden adónemre kiterjedően vizsgálják.

Ajtónyitogató termék a 444.hu

Ajtónyitogató termék a 444.hu

Kardos Gábor, a 444.hu vezérigazgatója beszélt a Kreatívnak arról, milyen alapokon építik fel a 444-et, hogyan viszonyulnak a hirdetők az új típusú tartalomhoz, és hogy milyen hirdetési típusok lesznek a 444-en, ha megállapodnak a hirdetőkkel.

Értékesítés nélkül indult a 444.hu

Értékesítés nélkül indult a 444.hu

Februári 25-i bejelentése  után, saját bevallása szerint is több hetes késéssel, hétfő délelőtt  élesedett a 444.hu, Uj Péter és csapatának új lapja. A késlekedés oka, hogy még nem sikerült értékesítési partnert találniuk.  Uj Péter szerint ez az Index tulajdonosának, Spéder Zoltán aknamunkájának köszönhető.

Az Index bármit megírhat

Az Index bármit megírhat

Az Indexnek nincs miért megváltoznia, és reményei szerint nem is fog azután sem, hogy befejeződik az a folyamat, ami most zajlik, a korábban felmondott kollégák távozásával és az újak érkezésével - állítja Dudás Gergely, az Index nemrég kinevezett és a szerkesztőség által megerősített főszerkesztője. A személyi változások április végéig eltartanak, de már most vannak új nevek: érkezik a laphoz többek között Pándi Balázs, Dezső András a Hvg.hu-tól és Panyi Szabolcs, a Véleményvezér szerkesztője.

Mi folyik az Indexnél?

Mi folyik az Indexnél?

Múlt hétfőn Uj Péter főszerkesztő jelentette be távozását, előtte Kardos Gábor ügyvezető, Tóta W. Árpád publicista, korábban Vaszily Miklós vezérigazgató, Barczi Imre, a, Blog.hu alapítója, Illés A. Etele vezető dizájner és még számos munkatárs távozott. Mi folyik az Indexnél? Valóban politikai nyomás nehezedik a tulajdonoson, Spéder Zoltánon keresztül a szerkesztőségre?