Két tonna méz egészségügyi dolgozóknak
Kétezer kilogramm mézet adott az Országos Mentőszolgálat munkatársainak, valamint a Szent László és Korányi Kórház egészségügyi dolgozóinak az önkéntességet és adományozást koordináló kormányzati akciócsoport, az Országos Magyar Méhészeti Egyesület (OMME) és az Agrármarketing Centrum (AMC).
Étel a Gozsdu Udvartól
A Gozsdu Udvar és két étterem, a Klikk bisztro és bár és a Mátka étterem hetente 150 adag ételt küld a Szent László Kórház dolgozóinak és nehéz helyzetbe került előadóművészeknek.
Az ellopott készülék helyett újat kaptak
Mobil EEG-készüléket adományozott a budapesti Szent László Kórház Gyermekintenztív Osztályának a Generali biztosító, miután idén tavasszal valaki ellopta a korábban használt gépet. A berendezést csütörtökön kapta meg a kórház.
