Na de mi lett a Cink munkatársaival?
Epilógus címmel írták meg, ki hol és mit dolgozik eztán.
Megszűnik a Cink
A tulajdonos Gawker nem finanszírozza tovább.
A Cinkhez igazolt Gazda Albert
Gazda Albert lett a Cink.hu blogszerkesztője. Szily inkább az írással foglalkozik a jövőben.
A Fidesz kommunikációja rossz
Ez a legbénábban kommunikáló kormány eddig. Hogy jutottunk ide? - teszi fel a kérdés Szily László a Cinken.
Szily otthagyja az Indexet
Magyar nyelvű blogot indít a Gawker Media, amelynek szerkesztője Szily László, az Index jól ismert szerzője, a Blog.hu egykori vezetője lesz. Szily több mint tíz év után távozik az Indextől, habár nem teljesen.
Mi köze az Indexnek a Gawkerhez?
Kevesen tudják, hogy a Gawker Media, a világ legnagyobb látogatottságú bloghálózatát működtető cég bizonyos értelemben Magyarországról származik: az alapító, Nick Denton magyar származású, sokáig itt élt és dolgozott. Az elmúlt években pedig számos magyar szakembert csábított el a cég jelentős méretű budapesti irodájába.
