Új röntgengépekkel diagnosztizálnak a Szent Margit Kórházban

Új röntgengépekkel diagnosztizálnak a Szent Margit Kórházban

Az Európai Uniós támogatásnak köszönhetően 249,13 millió forintos forrásból öt röntgengép cseréje valósulhatott meg. Az eddig működő több mint húszéves, analóg gépek helyett immár korszerű, digitális műszerekkel végezhetik el a szükséges vizsgálatokat a kórház szakemberei. A modern, a mai kor követelményeinek megfelelő energiahatékony berendezések hozzájárulnak az észak-budai térségben élő betegek magas színvonalú és biztonságos ellátásához.