Új vezetőt igazolt a Vivaki Digital
2016. szeptember 1-jétől Német Bence látja el a Vivaki Hungary digitális vezetői teendőit.
Új vezérigazgató a Vivaki élén
Miután 10 éven át vezette a Vivaki Hungary-t, november 10-én Bosko Spasojevic leköszönt a társaság vezérigazgatói posztjáról. A helyét Horváth Rita vette át, aki eddig a médiacsoport igazgatója és a Starcom MediaVest Csoport (SMG) – a Vivaki egyik ügynöksége – helyettes ügyvezető igazgatója volt.
Egy cinikus ember számára nincsenek szent tehenek
Történész és egyetemi oktató volt korábban a jelenleg egyik legsikeresebb hazai médiaügynökségi csoportot, a Vivakit vezető Bosko Spasojevic, aki magát budapestinek tartja. A délszláv válságról, identitásról, az állami tenderekről, az éjszakáról és a nőkről is beszélgettünk vele interjúnkban.
A Vivakitól igazolt a Magyar Telekom
A mai naptól Kovács Krisztina tölti be a Magyar Telekomnál a senior stratégiai médiaszakértői pozíciót.
Óriástendert nyert a Vivaki
Az Államadósság Kezelő Központ eredményt hirdetett nyílt médiatenderén. A 1,5 milliárd forintos eljárást a Vivaki nyerte.
Kövesse Vígh Andrást egy hónapig!
A Kreatív áprilisi számában bemutattunk négy nemzetközi vezetői beosztásban dolgozó magyart és megkértük őket, hogy írják meg az elmúlt időszakban mennyit utazgattak. Útinapló rengeteg repüléssel.
Kevesebben dolgoznak a Heinekennek
Az idei évtől négy ügynökséggel dolgozik együtt a Heineken Hungária. A cég márkáinak kommunikációs stratégiai és kreatív feladatait az ACG, médiaügynökségi feladatait a Starcom, corporate PR tevékenységét az Uniomedia Communications, a brand PR-t pedig a NeoNoir látja el.
Simicska-Nyerges-Fonyó – 80%
A Kantar Media listaáras adatai alapján 2012 első felében a Fidesz-közeli gazdasági holdudvar az állami hirdetések 80 százalékát vitte.
Új igazgató az MEC-nél
Koros Edina business unit igazgatóként irányítja majd az ügynökség Magyar Telekomért felelős csoportját.
Koltai filmjétől csökken az államadósság
Koltai Lajos és Zságer Balázs dolgozott az Államadósság Kezelő Központ új imázsfilmjén, amely az új stratégia alapján készült. A koncepciót a HG360 készítette, amelynek központi üzenete, hogy a magyar állampapírok vásárlása nem csupán üzlet, hanem az összetartozás kifejezése. Az értékesítési pontok bővítése miatt is, a kampánynak erős vidéki jelenléte lesz, ami a megyei napilapokban és közterületi hirdetéseken lesz majd látható.
120 millió állampapír-reklámra
Négy ügynökség indult az Államadósság Kezelő Központ reklámtenderén. A pályázók között volt az Akció 360, a Hammer, a HG 360 és a Laboratory Ideas.
Reklám az állampapíroknak
A milliárdos médiatendere után kreatívfeladatokra hirdetett eljárást az Államadósság Kezelő Központ. Február 1-jéig lehet jelentkezni.
Hárman pályáztak a Millenárisnál
A Millenáris tenderen választott médiaügynökséget. A nettó 24 millió forintos feladatokért három ügynökség indult.
A Gemius mér a Vivakinak
Regionális ügynökségi megállapodás keretében a Zenithoptimedia és a Starcom a Gemius-szal folytatja a munkát.
