A Samsung adja el a legtöbb telefont

A Samsung adja el a legtöbb telefont

Az IDC piackutató cég szerint a Samsung a második negyedévben 72,4 millió okostelefont adott el a világon, egymaga többet, mint amennyit az őt követő négy legnagyobb piaci részesedéssel bíró vállalat (Apple, LG, Lenovo, ZTE) együttvéve.

Tagad a Huawei és a ZTE

Tagad a Huawei és a ZTE

Nagyszabású jogi lépéseket fontolgat az Európai Unió a két legnagyobb kínai kütyügyártó, a Huawei és a ZTE ellen, mert azok a vádak szerint jelentős állami támogatást kapnak, ezért tudják termékeiket ilyen olcsón adni.