Becsült olvasási idő: 1 perc
19 milliós bírság az Édesnégyesért

A médiahatóság közel 20 millió forintra büntette a Tv2-t az Édesnégyes című műsora miatt. Sem a műsor, sem pedig a műsorelőzetes nem tetszett a szervezetnek. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!