December 12-én huszadik születésnapjára nagy partit szervezett a Focus Fox Stúdió a MOM Leroy Bisztrójában, ahová ügyfeleit, partnereit és kollégáit hívta.
A koktélok és szendvicsek után természetesen torta is volt, mint ahogy az egy igazi születésnapon lenni szokott.
A színészek mellett nagyon sok filmes, reklámos résztvevővel találkoztunk, a bulit megmutatjuk képekben, íme:
