Becsült olvasási idő: 4 perc
400 napnyi reklám jött ránk idén

Másfélszer annyi reklámot adtak idén eddig a televíziók, mint 2009 első félévében. Naponta 21 perc reklámot nézünk meg, és 3699 különféle szpot került adásba – derül ki a Nielsen jelentéséből.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!