Ezt a sajtóközleményt kaptuk, változtatás nélkül közöljük:
"A nyomtatott sajtó kiadóinak képviselői mellett, egyre több on-line portál csatlakozik az MLE tagságához és ad megbízást az idén 25 éves szakmai szervezetnek érdekei képviseletére és szakmai támogatására. Az online tagok sorát erősíti a napokban csatlakozott Mandiner is. A tradicionális médiaházak digitális átalakulását koordináló szakértők és az online portálokat üzemeltető társaságok növekvő érdeklődése és a szervezetbe való bekapcsolódása is azt igazolja, hogy az egyesület a stabil szakmai háttér biztosítása mellett, innovatív és a gyakorlatban azonnal hasznosítható tudásbázist is épít és közvetít a tagvállalatok és a stakeholderek felsővezetői és munkatársai részére. A hagyományos nagy kiadók tapasztalatára és értékrendjére építve, az új trendek megismerésével és megismertetésével az MLE a jövőben is érdemben kíván hozzájárulni a szakmát érintő változások sikeres menedzseléséhez."
