Becsült olvasási idő: 1 perc
A médiaszabályozásról beszélgetnek

Újragondolt nylvánosság - egy jövőbeni médiaszabályozás keretei címmel konferenciát tart a Független Médiaközpont és a Mérték Médiaelemző Műhely február 27-én a Kossuth Klubban. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!