Becsült olvasási idő: 0 perc
A Telekom elküldi 250 dolgozóját

A Magyar Telekom megállapodott a társaságnál működő érdekképviseletekkel az anyavállalatot érintő 2014. évi létszámleépítésről és egyéb költséghatékonysági intézkedésekről - írja a Napi.hu

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!