Becsült olvasási idő: 1 perc
Az Apple jövőre megveszi a Facebookot

Esik az olajár, az Apple megveszi a Facebook-ot a sikertelen együttműködési tárgyalások után – fiktív, de nem lehetetlen jóslatok egy banktól 2011-re.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!