Lukács Viktort valószínűleg a Gulácsi-ügy következtében rúgta ki az M4 Sport: az Index írt korábban arról, hogy Lukácsot azért küldhették el, mert lájkolta a magyar válogatott kapusának, Gulácsi Péternek a – szivárványcsaládok elfogadásáról szóló – család az család kampány mellett kiálló posztját. Lukács elvileg dolgozott volna a tokiói olimpián és a nyári Focin EB-n is. A riporter vendég volt nemrég a 24.hu podcastjében, ahol nem erősítette, de nem is cáfolta meg, miért küldték el.
Hrutkát is elküldték
Ahogy arról korábban mi is beszámoltunk, Hrutka János volt válogatott focista a Spíler TV szakértőjeként dolgozott, de miután ő is kiállt Gulácsi és a szivarványcsaládok mellett, a csatorna elküldte. Erről itt írtunk részletesen.
