Július 24-én, vagyis holnap az Uber utazásmegosztó szolgáltatás világszerte promóciós kampányt tart. Így Budapesten is! Lényege, hogy pénteken délelőtt 11 óra és délután 5 óra között az Uber applikációval nemcsak fuvart, hanem fagyit is lehet rendelni.
Ezt úgy lehet megcsinálni, hogy az appot Ice Cream módba kell átállítani, és csak meg kell adni, hogy hol vagyunk. Lehet választani mennyiséget és ízkombinációt is, miután megérkezett a fagyi. Alapból egy három gombócos adag 800 forintba kerül. Viszont új felhasználónként az ICECREAMBP kóddal két adag fagyit lehet rendelni ingyen. A fagyikat a Fagyifutár biztosítja.

