hero
Gábor Bálint

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 1 perc
Az Ázsia Expressz most Latin-Amerikát járja be

Hét párnak kell teljesítenie a feladatokat pénz és digitális eszközök nélkül Mexikóban és Guatemalában.

Sajtótájékoztatón nézhettek bele ma újságírók - köztünk mi is - az Ázsia Expressz új évadába. A reakciókból ítélve a felvételeket a műsorvezető Ördög Nóra és a versenyző párok is most látták először. A Felfedezzük Amerikát alcímmel érkező évadban hét pár próbálja Mexikó és Guatemala vidékein megszerezni a 10 millió forintos fődíjat. A műsor élesben október 7-én indul a TV2-n, rögtön premier hétvégével. Az új évad többi részét hétköznapokon a Tények Plusz után lehet követni.

 

A műsort szokás szerint Ördög Nóra vezeti majd, a fődíjért versengő párok pedig - akiknek készpénz, bankkártya és telefon nélkül kell túlélniük idegenben:: Kucsera Gábor és Tóth Dávid; Kempf Zozo és Pető Brúnó; Hegyes Berci és szerelme, Vágner Fanni; Nagy Alekosz és barátnője, Varsányi Réka; Völgyi Zsuzsi és Kunovics Katinka; Sipos F. Tamás és fia, Dani; valamint Kecskés Enikő és Kafiya Rea Milla modellek.

A Magyarországon 2017 óta futó formátum a holland-belga Peking Express-en alapszik, a magyar változat most először forgott a latin-amerikai térségben.