A Noguchi Porter Novelli kommunikációs ügynökséghez két új tanácsadó érkezett. Lennert Dániel a digitális és integrált kommunikációs megoldásokért lesz felelős, korábban az ON-R Communication-nél volt, ahol az RTL Klub Web 2.0 megoldásait tervezte és koordinálta. Dolgozott az Ombrello Médiánál, a Premier Kommunikációs Irodánál és a Lánchíd Rádiónál is.
Gräf Szilvia a Noguchi fogyasztói márkakommunikációs csapatát erősíti, aki az Origónál kezdte pályafutását újságíróként, ezt követően az Eurolex Consultingnál, majd az Mmd-nél is dolgozott, és a Heti Válasz újságírója is volt. A Noguchi előtt az Apriori ügynökségnél vezette a kulturális pr diviziót.
