Becsült olvasási idő: 1 perc
Büntetést kapott az RTL Klub

300 ezer forintos bírságot szabott ki múlt heti ülésén a médiatanács az RTL Klub Törzsutas című műsorának hat adása miatt, amelyben egy óbudai cukrászdát a médiatörvény szabályait sértő módon mutattak be.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!