Bírságot kapott a Mokka

Bírságot kapott a Mokka

Pénzbüntetést kapott a TV2, mert reklámértékű információkat jelentetett meg a Mokka című magazinműsorában.

Újabb NMHH-bírság a TV2-nek

Újabb NMHH-bírság a TV2-nek

Burkolt reklám miatt a Médiatanács 300 ezer forintos bírságot szabott ki a TV2 utazási műsorára, a Kalandjáratra.

Büntetés a TV2-nek

Büntetés a TV2-nek

A  Médiatanács  250  ezer  forint  bírságot  szabott  ki  a  Tv2-re, mert a Mokka január 7-i adásában a médiatörvény szabályait sértő módon mutattak be egy urológiai terméket, a  reklámozási  szándékot  nyíltan  nem vállalták.

Büntetést kapott az RTL Klub

Büntetést kapott az RTL Klub

300 ezer forintos bírságot szabott ki múlt heti ülésén a médiatanács az RTL Klub Törzsutas című műsorának hat adása miatt, amelyben egy óbudai cukrászdát a médiatörvény szabályait sértő módon mutattak be.

Kétmillió forintra büntették a TV2-t

Kétmillió forintra büntették a TV2-t

Közel kétmillió forintra büntette a Médiatanács a TV2-t. A Babapercek és Babavilág című műsorok tavalyi adásaiban indokolatlanul hangsúlyosan jelenítettek meg három céget.