Az országosan terjesztett, ingyenes Est-lapcsaládnak egyetlen tagja marad meg, a Pesti Est, ugyanis a vidéki lapok évek óta veszteségesen működtek a csökkenő reklámbevételek miatt és a hagyományosan legerősebb év végi időszakra szóló megrendelések sem azt jelzik, hogy működtethetőek lennének – tette közzé a társaság a Budapesti Értéktőzsde honlapján, a BÉT.hu-n. A társaság ezért ezeket a lapokat ideiglenesen felfüggeszti, egyedül a Pesti Est és az Est.hu működik tovább.
Az Est Média még januárban jelentette be, hogy szünetelteti a szintén ingyenes Exit magazin kiadását, a szüneteltetés alatt pedig a lapot újrapozícionálják és megújítják.
