Becsült olvasási idő: 2 perc
Egyedül marad a Class FM

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a 444.hu megkeresésére elmondta, hogy a Neo FM egykori frekvenciáit a közszolgálati Kossuth és a Dankó rádiók kapják egy évre.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!