„Győztünk! Ünneplünk! Utazunk!” jelmondattal indult el a Fradi és a Főtaxi közös kampánya, amely a zéró toleranciára hívja fel a figyelmet, valamint arra, hogy még a kulturált alkoholfogyasztás mellett sincs értelme volánhoz ülni a meccs után.

Azok a szurkolók, akik december 12-én a Fradi – Újpest mérkőzést követően Főtaxival indulnak tovább, egy teljes sorozat, limitált példányszámú Fradi dedikáló kártyát kapnak ajándékba, amelynek néhány példánya eredeti aláírással lesz dedikálva.
