A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Erősebb fokozatra kapcsolt a kormány
Hétfőtől új üzentekkel kampányol a kormány a kényszerbetelepítésről szóló népszavazásról. A plakátok ugyanazon kommunikációs keretszerződés keretében valósultak meg, mint a májusiak.
