Becsült olvasási idő: 2 perc
Erősebb fokozatra kapcsolt a kormány

Hétfőtől új üzentekkel kampányol a kormány a kényszerbetelepítésről szóló népszavazásról. A plakátok ugyanazon kommunikációs keretszerződés keretében valósultak meg, mint a májusiak. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!