November elsejétől több európai országban is elindul a Disney+ reklámokat tartalmazó csomagja. A standard és prémium előfizetői csomagoknál olcsóbban kínált szolgáltatás az Egyesült Királyságban, Franciaországban, Németországban, Svájcban, Olaszországban, Spanyolországban, Norvégiában, Svédországban és Dániában indul el elsőként a kontinensen. A reklámos verzió 1080p minőségű streaminget, és két párhuzamos megtekintést kínál ezekben az országokban.
A Disney+ már létező előfizetői novembertől azt is kiválaszthatják, hogy maradnak-e a reklámmentes csomagon, vagy szeretnének az olcsóbb verzióra váltani.
Az Egyesült Királyságban 4,99 fontot, a francia és olasz piacon 5,99 eurót kell fizetni havonta a reklámos verzióért. Egyelőre arról nem adott ki információt a Disney, hogy Magyarországon mikor vezethetik be a hirdetéseket is tartalmazó előfizetői csomagot.
via: Variety

