A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Ezer embert is elbocsáthatnak a közmédiából
A közmédiumok dolgozói januárban kerültek át a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alaphoz (MTVA). Az alap nemrég kinevezett vezetője, Böröcz István levélben jelentette be, hogy hamarosan megkezdődik a leépítés, mely a hírek szerint ezer főt is érinthet.
