A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 8 perc
Otthon egyedül, de depresszió nélkül 1.
Újságokat és fórumokat olvasgatva az anyukák egymást szidják. Az egyik lusta munkakerülőnek nevezi azt, aki otthon marad három évig a gyermekével, a másik munkamániás, önző embernek azt, aki a karrierjét legalább annyira fontosnak tartja, mint az anyaságot. Kinek van hát igaza?
