Az Apple TV+ összeállt a Dűne és a Szólíts a neveden fiatal amerikai sztárjával, Timothée Chalamet-vel, és már be is mutatta vele programjait és termékkínálatát a Call Me With Timothée Chalamet kampányában.
A most elkészült reklámfilmben – miután még az ugyanezzel a poénnal korábban szereplő Jon Hamm is szerepet kap egy Apple TV+ műsorban – Chalamet-nek úgy tűnik, Hollywoodban már mindenkinek van Apple-sorozata, kivéve őt. A kampányvideóban irigykedve nézi a pályatársak trailereit, és csak azt nem érti, hogyhogy neki nincs még szerepe az Apple TV+-on. Úgy érzi, kimaradt az Apple sikereiből, és csak arra vágyik, bárcsak felhívná egyszer az Apple.

