hero
M.K.

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Idén is lesznek magyar zsűritagok a Golden Drumon

A nemzetközi versenyen Jedlicska Márton a Publicistől és Nagy László az ACG-től a One-Channel kategória nevezéseit fogja értékelni.

Idén október 9-10 között rendezik meg a szlovéniai Portorozban a Golden Drum reklámfesztivált, ahová már lehet is nevezni a munkákat. A szervezők most bejelentették a One-Channel kategória zsűrijét, amelyben két magyar kreatív szakember is szerepel: Jedlicska Márton, a Publicis Groupe Hungary társkreatívigazgatója és Nagy László, az ACG kreatívigazgatója. 

A One-Channelt Guy Wieynk, a brit AnalogFolk Group (AFG) globális vezérigazgatója fogja vezetni, és a kinevezése kapcsán ezt mondta: A kategória idei zsűrielnökeként nagy lelkesedéssel várom és keresem azokat a munkákat, amelyek egyetlen médium erejét és különlegességét használják fel arra, hogy átvágjanak a reklámzajon és rezonáljanak a közönséggel.”

Tavaly is volt magyar szakember a Golden Drum két zsűrijében: Szládovics Orsolya kreatívigazgató a Wavemakertől a One-Channel kategóriában, Tóth Andrea, a Kastner ügyvezetője pedig a Craftban pontozott.