Becsült olvasási idő: 1 perc
Iglódi-Csató Judit távozik a Tescótól

Iglódi-Csató Judit a Tesco hr- és kommunikációs igazgatói posztja után szeptember 5-től a GSK Pharma kormányzati kapcsolatokért, market accessért (a gyógyszerárazással és -támogatással foglalkozó terület - a szerk.) és kommunikációért felelős igazgatói pozícióját tölti be. A szakember a GSK külső és belső kommunikációjával, csr-tevékenységével, a gyógyszerek piacra lépésével és árazásával, valamint a kormányzati kapcsolatok építésével fog foglalkozni.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!