Idén harmadik alkalommal rendezték meg az Ügynökségek Éjszakáját, ahol rengeteg szakmáskodás várta a látogatókat, de emellett persze kötetlen programok közül is lehetett válogatni.
12 reklámügynökség nyitotta ki a kapuit június 2-án, péntek este, akiknél összesen közel 50 program várta az érdeklődőket délután 5 órától. A rendezvény nemcsak a szakmabelieknek szólt, hanem mindenkinek, aki bárhogy kapcsolódik a kreativitáshoz, meg persze azoknak is, akik nem, de kíváncsiak voltak, és benéztek többek között a reklámkészítés kulisszái mögé.
Fotó: Chalhoub Emil és Gündüz Attila

