Becsült olvasási idő: 2 perc
Jogosan balhézott-e Robbie Williams az operatőr miatt?

Augusztus 10-én Robbie Williams nyitotta meg a Sziget Fesztivált. A sajtó a koncert másnapján azzal volt tele, hogy a brit előadó majdnem lemondta a koncertet, mert az RTL Klub kamerája várta a repülőtéren, miközben ő kikötötte, hogy nem készülhet róla felvétel. Sztárallűr vagy jogos követelés volt mindez Robbi Williams részéről? Kende-Hofherr Krisztina Facebookon megjelent véleményét közöljük.  

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!