Becsült olvasási idő: 3 perc
Jön a médiaszabályozás módosítása

Megkezdődött az elektronikus hírközlési tárgyú törvények, közöttük a médiatörvény módosításáról szóló javaslat általános vitája az Országgyűlésben. Az egyik leglényegesebb változtatás szerint a Médiatanács bírságai adó formájában lenne beszedhető, de módosul az újságírókra vonatkozó forrásvédelemmel kapcsolatos szabály is. A kormánypártok dicsérnek, az ellenzék bírál.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!