Becsült olvasási idő: 1 perc
Jön a Visart diplomakiállítása

A francia-magyar Visart Művészeti Akadémia végzős évfolyama négyéves tanulmányait követően diplomavédés előtt áll. A diplomakiállítás megnyitója május 22-én pénteken délután 18 órakor lesz, bevezető szöveget mond Tooth Gábor Andor tervezőgrafikus, képzőművész, a Visart tanára.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!