Becsült olvasási idő: 1 perc
Kardos Gábor a Ringiernél

Kardos Gábor, aki korábban az Index ügyvezetője volt, január elejétől a Ringier digitális üzletágának igazgatójaként folytatja. Ő felel az online és mobil fejlesztésekért, a meglévő és új digitális termékekért, valamint a digitális stratégia megvalósításáért.

Január 1-jétől Kardos Gábor a Ringier digitális üzletágának igazgatója. Feladata a Ringier teljes online tevékenységének operatív és üzleti felügyelete, az internetes és mobil tartalmak és szolgáltatások összehangolása, új termékek indítása és akvizíciós tevékenység. Kardos 2011 augusztusában távozott az Indextől, feladatát Pusztay András vette át.

Kardos Gábor 2000-ben kezdett az Indexnél projektmenedzserként, majd 2001 végétől a lapigazgatói, 2007-től 2011 augusztusáig az ügyvezető igazgatói feladatokat látta el. Az operatív irányítás, az értékesítés és tartalomfejlesztés összehangolása mellett a stratégia kialakításában is kulcsszerepet vállalt. Az Indexet is tulajdonló CEMP (Közép Európai Média és Kiadó Zrt.) üzletfejlesztési igazgatójaként részt vett a leányvállalatok kontrolljában, közreműködött valamint megvalósított számos akvizíciót.

Korábbi tevékenységei közül változatlanul ellátja feladatait a regionális, kattintás alapú hirdetési rendszert működtető Etarget igazgatóságában.

Juhász György, aki korábban online divízió-igazgatóként dolgozott a kiadóban, tartalomfejlesztési vezetőként folytatja munkáját a Ringier - a fent leírt területekből összevont - digitális üzletágán belül.