Becsült olvasási idő: 1 perc
Váncsa István libákkal a Gellért reklámjában

Videóval népszerűsíti hétvégi Márton-napi rendezvényét a Gellért Szálló. A szpotban libák a vendégek és Váncsa István újságíró alakítja az összes munkatársat. 

Libák szállták meg a Hotel Danubius Gellért termeit: a magyar libák a recepción egyesével bejelentkeztek, elfoglalták a szobájukat, többen a bárban rendeltek maguknak italokat, mások pedig a medenceparton ütötték el az időt. Körülöttük a szálloda összes munkatársa - a londiner, a bell captain, a barista vagy pincér - a gasztronómiával is foglalkozó Váncsa István újságíró volt.

A promóvideó a november 8. és 10. között a Gellértben zajló Márton-napi rendezvénysorozathoz készült, a háromnapos esemény házigazdája Váncsa István lesz.

A filmet a MOME végzős hallgatói forgatták, az ő fejükből pattant ki a Libaszálló forgatókönyve: Székács Dániel média design szakos hallgató Molnár Viktor fotóssal dolgozott együtt.