Becsült olvasási idő: 1 perc
Magyar újságírókat fogtak el Egyiptomban

Kurucz Árpád, a Népszabadság fotósa múlt csütörtökön érkezett Kairóba, ám nem jutott el a belvárosig: kairói katonák elkapták, és bekötött szemmel faggatták. Jászberényi Sándort is majdnem meglincselték, és bevitték a rendőrségre.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!