Magyar újságírókat fogtak el Egyiptomban
Kurucz Árpád, a Népszabadság fotósa múlt csütörtökön érkezett Kairóba, ám nem jutott el a belvárosig: kairói katonák elkapták, és bekötött szemmel faggatták. Jászberényi Sándort is majdnem meglincselték, és bevitték a rendőrségre.
