Becsült olvasási idő: 1 perc
Másfél évig kézzel rajzolták a videoklipet

A Roy & Ádámból ismert Nagy Ádám új projektjéhez készült. 

Másfél évig kézzel rajzolta Nagy Judit Borbála festőművész és Rontó Lili grafikusművész a Roy & Ádámból ismert Nagy Ádám Wörk Projektjének első klipjét. A Ritmus Sport Gimnasztika című szám videoklipjét Regős Ábel rendezte. 

Regős Ábel a videoklip készítésének hátteréről elárulta, hogy "a társadalomkritikus, fekete-fehér klipet teljes egészében aprólékos munkával, kézzel rajzolták meg a lányok mintegy másfél év alatt a szabadidejükben. Összesen 1500 fázisrajzból készült, teljesen manuálisan. A történet főszereplője egy Olga nevű bolti pénztáros. A vékony, fiatal nő testképzavarral küzd. A tükörbe nézve folyton kövérnek látja magát, és egy elérhetetlen férfiról meg a nagy, romantikus szerelemről ábrándozik" - írta.