Becsült olvasási idő: 2 perc
Megvették a Független Hírügynökséget

Breitner Miklóst kérték fel a Független Hírügynökség ügyvezetői posztjára. A HVG tavaly nyugdíjba vonult igazgatóját az új tulajdonos bízta meg a feladatokkal. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!